Aktualności

Wydarzenia, inspiracje, nowości!

 • Wieczór Ukraiński
  Zapraszamy już 26.11.2021 na wieczór Ukraiński w Magazynie na Spichrzowej 44! Czego możecie się spodziewać? Muzyki na żywo, przekąsek, prezentów i niespodzianek. To wszystko w cenie biletów po które zapraszamy do nas na Spichrzową 44 w Grudziądzu gdzie odbędzie się wieczór. Bilety zarezerwujecie również pod numerem 782 276 560 z płatnością w dniu wydarzenia na miejscu. Ilość miejsc ograniczona! Koszt biletu – 65 zł Magazyn 44 to magazyn inspiracji, staramy się inspirować kulinarnie oraz kulturalnie – już niebawem na horyzoncie pojawią się kolejne wydarzenia! tel. kontaktowy 782 276 560
 • Konkursy
  Konkursy odbywają się na facebooku, w tym konkursie wylosowaliśmy zwycięzcę, mamy nadzieję, że zrobimy takich jeszcze wiele! Jeśli macie ochotę brać udział w podobnych – zapraszamy do obserwacji faacebooka. Konkurs zakończył się! Wygranej osobie gratulujemy i życzymy smacznego!
 • Lunchbox
  Dostaliśmy zapytania o zestawy obiadowe, a my je wprowadzamy! Coś specjalnego – na każdy dzień coś innego – zestaw obiadowy “lunchbox” zawierający dwa dania. Możecie zamawiać dania obiadowe na wynos (na Pańskiej 4) i na dowóz pod nr. tel. 885 409 888 – minimalne zamówienie na dowóz 30 zł, opakowanie plastikowe 1 zł, koszt dowozu od 5 zł(oferta do wyczerpania dzisiejszych zapasów!) Zestawy obiadowe podajemy od 12.00 do 16.00 w cenie 20 zł.
 • Komiks na pogodę
  Sytuacja jaką mamy w 2020 roku ciągle nie pozwala nam w pełni rozwinąć się, stawia przed nami nowe trudności, jednak staramy się! Nadal jeszcze pracujemy nad otwarciem, jednak już teraz możemy wspólnie się poinspirować! Poniżej krótki komiks Lasu Kresek na dobry początek.