rowerem czy kamperem ?

Magazyn 44 Podróże spacerem, rowerem i kamperem

rowerem

Jadąc miastem i wokół Grudziądza zobaczycie malownicze miejsca, które świetnie można podziwiać przemieszczając się np. rowerem. W obrębie miasta mamy ścieżki rowerowe – ich ilość ciągle się zwiększa. Mamy też dwie duże trasy turystyczne przechodzące przez nasze miasto – Europejski Szlak Rowerowy R1 oraz Trasa Nadwiślańska i kilka mniejszych tras lokalnych.

Rowerowa mapa polski i rowerowa mapa Grudziądza, szlaki rowerowe.

Po więcej zapraszamy do korzystania z wirtualneszlaki.pl gdzie znajdziecie rozbudowane i oznaczone mapy szlaków na google maps, do lektury szlaków przygotowanej przez haszgru. Polecamy także stronę grudziądzkiego stowarzyszenia www.rowerowygrudziadz.pl gdzie również bardzo czytelnie przedstawione są szlaki wokół Grudziądza, które przejechali współtwórcy witryny.

kamperem

Co jeśli znacie już okolicę? Współpracujemy z “domami na kółkach”, to oznacza jedno – wynajmiemy Wam kampera! Jeśli macie ochotę podróżować przemieszczając się każdego dnia – sprawdźcie ofertę na www.wypozyczalnia-kamperow.pl – zadawajcie pytania, pytajcie o radę. Część naszego zespołu przemierzyła w ten sposób spory kawałek Europy, a teraz staramy się przekazać podróżniczy klimat i zachęcić do poznawania świata bliskiego i dalekiego poczynając oczywiście od Magazynu 😉

Poniżej nasze propozycje aktywnego spędzania czasu w Grudziądzu i okolicach, zapraszamy!
Lista atrakcji z Grudziądza - jak aktywnie spędzić czas poleca Spichrzowa
Grudziądz na spacer i Grudziądz na rower - co robić w Grudziądzu i okolicach - pomysły dla aktywnych