Stragan Spichrzowy

Jak nabędziecie? W obecnej sytuacji działamy na wynos i na dowóz, mamy dwie możliwości. Jesteśmy pod telefonem 885 409 888 – na który możecie zadzwonić by odebrać towar na Pańskiej 4, lub druga możliwość – możecie dodać do zamówienia nasze produkty przy okazji dowozu dań z oferty menu stałego i lunchbox. W razie pytań zachęcamy też do pisania do nas na faacebooku, produkty są w ofercie do wyczerpania zapasów. Wszystko z troską o zachowanie bezpieczeństwa!

W każdy weekend otwieramy stragan na Spichrzowej 44, na którym znajdziecie menu weekendowe oraz pamiątki:

Karty pocztowe

Kolekcja kart pocztowych przedstawiających Grudziądz nad Wisłą, w których udział biorą uosobione spichlerze zbożowe, kartki z przymrużeniem oka.

koszt kartki – 5 zł szt.

Zakładki

Jeśli ważne jest dla Ciebie czy w książce masz paragon (chusteczkę, serwetkę, bilet, kawałek gazety), czy ilustracje, które chcesz oglądać częściej – mamy kilka propozycji .
Może będzie to pamiątka, która przypomni podróż, może stanie się jej towarzyszem, a może zmotywuje do aktywności? I będzie wesołą zakładką książkową? Zakładki są laminowane a nie foliowane, dzięki czemu wydłuża się ich żywotność i nie mają problemu z niszczeniem na rogach.

Tworząc kolekcję ilustracji związanych z Grudziądzem przygotowaliśmy nowe zakładki pamiątkowe, które znajdziecie w Magazyn 44 na Spichrzowej w każdy weekend. W pozostałe dni będą czekały w Czerwonym Rowerze w galerii w witrynie.

koszt zakładki – 9 zł szt.

Przypinki Lasu Kresek

Przypinka przedstawiająca las – kolor złoty i zielony – wpięta jest w składaną kartę, w której znajduje się miejsce na wpisanie życzeń, oraz rysunek z okładki w wydaniu letnim.
koszt przypinki w karcie na życzenia – 35 zł szt.

koszt przypinki na etykietce – 30 zł szt.

Zapraszamy!